Scroll Top
ul.Hankówka 15, 38-200 Jasło

witaj na naszej stronie
geo-team
01
tworzenie map projektowych

Wykonujemy mapy do celów projektowych w technologii tradycyjnej i numerycznej CAD. Mapę do celów projektowych sporządza się pod większość inwestycji budowlanych – budowa domu, budynku gospodarczego, przyłącza wody, kanalizacji, prądu, gazu. 

02
podziały nieruchomości, prace prawne

Wykonujemy podziały nieruchomości, wyznaczenia, ustalenia i wznowienia granic wraz ze stabilizacją punktów granicznych.

03
doradztwo techniczne
i prawne

Oferujemy doradztwo techniczne i prawne z zakresu geodezji
 i kartografii m. in. pomoc w zawiłościach procesu inwestycyjnego czy sprawdzenie możliwości wykonania podziału nieruchomości.

04
tyczenia i inwentaryzacje

Wykonujemy podziały nieruchomości, wyznaczenia, ustalenia i wznowienia granic wraz ze stabilizacją punktów granicznych.

05
geodezja inżynieryjna

Wykonujemy przekształcenia obiektów, pomiary obiektów, pomiary pomiarów masowych pomiarów i pomiarów pomiarów pomiarów do wykonywania pomiarów rzeźby.

06
inne usługi

Jeśli chcesz zlecić nam inne usługi, które nie wymieniono, prosimy o kontakt w celu ustalenia zlecenia.

nasze cele

Naszym celem jest nieustanny rozwój technologiczny oraz podążanie za rynkiem, dlatego więc wdrażamy różnorodne metody, związane z pozyskiwaniem oraz kompleksowym opracowywaniem danych pomiarowych. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie geodezyjnym. Zespół i zaplecze sprzętowe pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Stawiamy szczególnie na: profesjonalizm, sumienność i rzetelność. W geodezji jest to absolutnie konieczne.

1 Nieustanny rozwój technologiczny

2 Podążanie za rynkiem i nowymi trendami

3 Dotarcie do jak największej grupy klientów

nasze umiejętności

W zakresie naszych umiejętności znajdują się takie rzeczy jak: wykonywanie map projektowych, doradztwo techniczne i prawne z zakresu geodezji i kartografii czy pomiary zasiewów lub rzeczywistej powierzchni gruntów. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu nasza firma gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i ich skuteczność. Bardzo szybko dokonujemy wyceny danego zlecenia, a co więcej – jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego klienta.

Wykonywanie map projektowych
76%
Badanie stanów prawnych, regulacje stanów prawnych nieruchomości.
80%
Pomiary rzeczywistej powierzchni gruntów oraz zasiewów
72%
Tyczenia i inwentaryzacje powykonawcze
79%
Sprawdzenie możliwości wykonania podziału nieruchomości
87%

NASZE PORTFOLIO

Możemy pochwalić się, że mamy w swoim portfolio wiele wykonanych prac, a co za tym idzie- wielu zadowolonych klientów. Wykonujemy naszą pracę od A do Z, niezależnie od wielkości obszaru. 

dlaczego właśnie my?
Rzetelność

Gwarantujemy ci usługi najwyższej jakości, podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Fachowość

Jesteśmy w branży geodezyjnej już od ponad 10 lat. Mamy    w naszym dorobku wiele wykonanych projektów oraz zadowolonych klientów.

Nowoczesny sprzęt

Posiadamy nowoczesne sprzęty geodezyjne, dzięki czemu możesz być spokojny o jakość i precyzyjność naszych usług.

łatwy i szybki kontakt

Masz jakieś pytania dotyczące geodezji lub chcesz zlecić nam jakąś usługę? Napisz lub zadzwoń do nas! Zachęcamy do kontaktu, na wszystkie maile odpowiadamy najszybciej jak możemy.

szukasz profesjonalnego geodety
w swojej okolicy?
Piotr K.

Firmę geodezyjną Geo-Team mogę polecić wszystkim zainteresowanym za rzetelność i kompetencję oraz szybką realizację. Bardzo dobra współpraca i pomoc urzędowa.

Michał G.

Merytoryczna, fachowa, uprzejma obsługa. Wysoka jakość wykonywanych robót geodezyjnych. Terminowa i słowna obsługa, dotrzymują terminów. Ceny nie są wygórowane. Informowanie o nieprzewidzianych trudnościach na bieżąco. Polecam.

Magda D.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta począwszy od tyczenia domu, poprzez późniejsze pomiary aż po odbiór budynku. Bardzo dobra komunikacja oraz korzystne ceny. Gorąco polecam!

Tomasz R.

Profesjonalne podejście do klienta. Zarówno pierwotny projekt jak i późniejsze poprawki były wykonane w ekspresowym tempie. Komunikacja bezproblemowa, wszystko jest cierpliwie wytłumaczone w przystępny sposób. Serdecznie polecam Geo-Team.

Joanna A.

Firma jak najbardziej godna polecenia. Muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczyli swoją postawą. Uczciwe podejście do klienta. Liczenie się ze wszelkimi sugestiami, precyzja, zaangażowanie, terminowość i realizacja zlecenia w 100%. Polecam.

nasz blog