Scroll Top
ul.Hankówka 15, 38-200 Jasło
O nas
JAK DZIAŁAMY?
kilka słów o nas...

Od 2012 r wykonujemy usługi geodezyjne w pełnym zakresie. Współpracujemy z architektami, geologami, kierownikami budów, rzeczoznawcami majątkowymi. Pracujemy dla firm z branży projektowej, przemysłowej, drogownictwa. Swoje usługi świadczymy dla administracji publicznej a przede wszystkim dla klientów indywidualnych.


Naszym celem jest nieustanny rozwój technologiczny oraz podążanie za rynkiem, dlatego więc wdrażamy różnorodne metody, związane z pozyskiwaniem oraz kompleksowym opracowywaniem danych pomiarowych. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie geodezyjnym. Zespół i zaplecze sprzętowe pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Stawiamy szczególnie na profesjonalizm, sumienność i rzetelność, gdyż te cechy w tej branży są absolutnie konieczne.

Firma powstała w 2012 r, ale doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy przez 15 lat. Nieustannie także podnosimy nasze kwalifikacje, poszerzamy wiedzę, szkolimy się. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Przeprowadzamy przez każdy etap procesu inwestycyjnego, zapewniamy wsparcie techniczne.

Pierwsze nasze zetknięcie z geodezją to studia na kierunku Geodezja i wycena nieruchomości rolnych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Praktyki na uczelni i pierwsze doświadczenia zawodowe to raczej była przygoda (np. kontrola powierzchni zasiewów dla potrzeb ARMiR w woj. Lubelskim) aniżeli nauka zawodu. Dyplom z tytułem magistra inżyniera zmotywował nas do bardziej profesjonalnego podejścia do zawodu. I tak podjęliśmy pracę w firmach geodezyjnych. Andrzej w Krośnie, Ela w Tomaszowie Mazowieckim. W 2010 r. Andrzej zdobył uprawnienia zawodowe a w 2012 r. połączyliśmy siły i tak powstała nasza firma. Przez pierwsze 3 lata działalnością dowodziła Ela przy nieocenionym wsparciu Andrzeja. Od roku 2015 pałeczkę przejął Andrzej, a priorytetem Eli stało się macierzyństwo. Teraz powoli wyrównujemy pozycje w firmie choć nadal Ela zajmuje się głównie opracowaniem kameralnym prac a Andrzej wszystkim: począwszy od przyjmowania zleceń, kontaktów z klientami, pomiarów terenowych i ich opracowaniem na marketingu i promocji kończąc.

Oprócz pracy i rodziny łączy nas jeszcze zamiłowanie do pieszego przemierzania szlaków, podobny gust muzyczny i zamiłowanie do odkrywania nowych smaków z różnych kuchni świata.

        Dysponujemy sprzętem geodezyjnym pozwalającym na wykonanie precyzyjnych pomiarów, które stanowią podstawę opracowań graficznych, technicznych, branżowych                i prawnych. Nasze działania prowadzimy głównie na obszarze powiatu jasielskiego, krośnieńskiego i Miasta Krosna, ale wykonujemy także opracowania na terenie         innych powiatów (brzozowski, strzyżowski, gorlicki).

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

„Początek jest najważniejszą częścią pracy” - platon

co robimy krok po kroku
krok 1
kontakt

 

Odbieramy telefon lub odczytujemy    e-mail od Ciebie.

 
krok 2
zapoznanie się z projektem

  Zapoznajemy się z Twoim projektem   i wyjaśniamy, jak możemy Ci pomóc, podczas gdy Ty podajesz nam swój adres, plany budynku i istotne informacje.

 
krok 3
wycena

 

Podajemy przybliżony koszt usługi oraz szacujemy przewidywany czas realizacji projektu.

krok 4
rezerwacja

Zaplanujemy Twoją pracę, uwzględniając harmonogram projektu i terminy.

 
krok 5
Zapoznanie się z miejscem pracy

Zbieramy dane, odwiedzamy miejsce pracy i wykonujemy niezbędne prace. Podczas całego procesu będziemy Cię informować na bieżąco.

krok 6
Dostarczenie projektu

Opracowujemy i tworzymy szczegółowe plany i dostarczamy je do Ciebie.

0
Lat doświadczenia
0
Klienci
0
Projekty
0
Współprace
klienci o nas
Piotr K.

Firmę geodezyjną Geo-Team mogę polecić wszystkim zainteresowanym za rzetelność i kompetencję oraz szybką realizację. Bardzo dobra współpraca i pomoc urzędowa.

Michał G.

Merytoryczna, fachowa, uprzejma obsługa. Wysoka jakość wykonywanych robót geodezyjnych. Terminowa i słowna obsługa, dotrzymują terminów. Ceny nie są wygórowane. Informowanie o nieprzewidzianych trudnościach na bieżąco. Polecam.

Magda D.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta począwszy od tyczenia domu, poprzez późniejsze pomiary aż po odbiór budynku. Bardzo dobra komunikacja oraz korzystne ceny. Gorąco polecam!

Tomasz R.

Profesjonalne podejście do klienta. Zarówno pierwotny projekt jak i późniejsze poprawki były wykonane w ekspresowym tempie. Komunikacja bezproblemowa, wszystko jest cierpliwie wytłumaczone w przystępny sposób. Serdecznie polecam Geo-Team.

Joanna A.

Firma jak najbardziej godna polecenia. Muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczyli swoją postawą. Uczciwe podejście do klienta. Liczenie się ze wszelkimi sugestiami, precyzja, zaangażowanie, terminowość i realizacja zlecenia w 100%. Polecam.